D.U.K.

Ar norint pateikti skelbimą reikia užsiregistruoti?

Taip. Norint paskelbti apie ieškomą, parduodamą ar nuomojamą prekę, registracija yra būtina. Užsiregistruoti galite paspaudus registruotis viršutinėje dešinio puslapio pusėje, arba būsite automatiškai užregistruoti skelbimo padavimo metu.

Kaip redaguoti skelbimą?

Skelbimą redaguoti galima prisijungus prie savo vestuviuprekes.lt paskyros bei viršutinėje dešinio puslapio pusėje pasirinkus: Mano paskyra norimo redaguoti skelbimo dešinio kampo apačioje paspaudus Pasirinkti -> Keisti įrašą. 

 

Tai pat galima keisti įrašo būseną (pvz. rezervuota), Žiūrėti paspaudimų statistiką, Trinti ir kt.

Kokia yra skelbimo kaina?

Skelbimai nemokami.

Nepatvirtintas autorius, kas tai ir kaip patvirtinti?

Nepatvirtintas autorius reiškia, kad skelbimo autorius dar nėra patvirtinęs registracijos metu ir skelbime nurodyto el. pašto.
Nepatvirtintas Autorius - vestuviuprekes.lt

Tai nebūtinai reiškia, kad autorius yra nurodęs ne savo el. paštą. Tačiau patvirtinto autoriaus skelbimas’ai užtikrina, kad nurodytas el. paštas yra tikrai paskelbusio asmens ir toks skelbimas traktuojamas kaip labiau patikimas, tad pažymėtas kaip patvirtintas.

Patvirtintas autorius - vestuviuprekes.lt
Kaip patvirtinti?

El. pašto patvirtinimui prisijunkite prie savo vestuviuprekes.lt paskyros, viršutinėje dešinio puslapio pusėje pasirinkite: Mano paskyra -> Keisti profilį -> Gauti patvirtinimo kodą. 

Į nurodytą el. paštą gausite kodą. Įkelkite kodą ir paspauskite Patvirtinti.

Patvirtintas autorius - vestuviuprekes.lt

Ar galiu panaikinti savo paskyrą?

Jūsų vestuviuprekes.lt paskyra bus automatiškai panaikinta po 12 mėnesių nuo paskutinio Jūsų apsilankymo tinklalapio paskyroje.

Pageidaujant, kad paskyra būtų panaikinta anksčiau, susisiekite su tinklalapio administracija el. paštu info@vestuviuprekes.lt

Pamiršau savo prisijungimo duomenis.

Sužinoti slaptažodį ar vartotojo vardą  galite paspaudę nuorodą šalia arba žemiau priminti slaptažodįhttps://www.vestuviuprekes.lt/forget-password/

Nurodykite el. pašto adresą arba vartotojo vardą kurį įvedėte registruodamiesi bei sekite tolimesnes instrukcijas.

Priminti slaptažodį - vestuviuprekes.lt

Kiti klausimai

Neradote sau tinkamo atsakymo?

Susisiekite su tinklalapio administracija el. paštu info@vestuviuprekes.lt arba išsiųskite klausimą kontaktų formoje čia