Mineralinė pudranepatvirtintas autorius

Kaina: 10.00
2018-11-20
Rodyta: 601
Skelbimo ID: 7645
Aprašymas:

Mineralinė pudra ir makiažo pagrindas. Naudoti (sausas būdas) šepetėliu sukamaisiais judesiais iš dangtelio paimta pudra dengiant veidą. Ilgesniam makiažo išsilaikymui (drėgnas būdas) veidą ar šepetėlį papurškia hidrolatu.

Sukurta visiems odos tipams. Hipolerbiška, 100% mineralinė formulė palaiko odą, suteikiant jai subalansuotą ir natūralią spalvą. Tai apima net didelius spalvos pokyčius ir netobulumus jau iš kart panaudojus. Turtinga, išlyginamoji formulė, kurios sudėtyje yra balto molio, nesukelia alergijos ar kaukės poveikio ir mineraliniai filtrai apsaugo nuo saulės spindulių.

Ką jums patiks: tobulas makiažas, tiek kiekvieną dieną, tiek per ypatingą vakarą.

 Kas jus malonins: ilgai trunkantis ir visiškai natūralus, bet padengiantis netobulumus, efektas.

Kokia yra mūsų paslaptis: balto molio, turtingo daugybe mikroelementų ir mineralinių druskų, turinčių drėkinimo ir gydymo savybių, naudojimas. Kompozicijoje esantis silicis, kalcis, magnis ir geležis švelniai uždaro poras, todėl puikiai lygi oda, tuo pat metu puoselėja ją.

Ką dar turėtumėte žinoti apie tai: oda pasikeis iš karto per kelias minutes kai tik mineralai sumaišys su jūsų oda. Pasirinkite vieną iš dviejų spalvų: šviesiai rusvos spalvos (1), jei turite šviesią spalvą arba natūralų smėlio spalvą (2), jei jūsų veido spalva yra šiek tiek tamsesnė.

 

Kontaktinė informacija
Telefonas: +37060613511
Miestas: Vilnius,
El. paštas: mediena@gmail.com
Veiksmas: Parduodu
Būklė: Nauja
Spalva: Juoda
Kategorijos:         

Parašykite savo komentarą