Privatumo politika

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://www.vestuviuprekes.lt
Vestuviuprekes.lt – didžiausias vestuvinių prekių tinklalapis skirtas paskelbti apie ieškomas, parduodamas ir nuomojamas naujas bei naudotas prekes skirtas vestuvėms.

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų.

Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.
TINKLALAPIO pateiktoje informacijoje gali būti netikslumų, todėl tinklalapio lankytojas ir registruoti vartotojai (toliau – VARTOTOJAI) prisiima visišką atsakomybę naudodami ar vadovaudamiesi TINPLAPYJE pateikta informacija ar pateiktais VARTOTOJŲ komentarais.

Failai

Jei įkeliate nuotraukas į tinklalapį, turėtumėte vengti įkelti jas su išsaugotais vietovės duomenimis (EXIF GPS). Tinklalapio lankytojai gali parsisiųsti nuotraukas iš tinklalapio ir iš jų išgauti vietovės duomenis.

Kontaktų formos

Pateikti duomenis naudojant kontaktų forma siunčiami į serverio el. paštą ir yra saugomi susirašinėjimo istorijoje.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą “Prisiminti mane”, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

https://www.vestuviuprekes.lt tinklalapis neperduoda nei atlygintinai, nei neatlygintinai ar kitokiu būdu neatskleidžia Asmens duomenų tretiesiems asmenims esantiems tik išskyrus žemiau nurodytus atvejus:

  1.  Jei yra Vartotojo sutikimas;
  2. Teikiant Svetainėje siūlomas Paslaugas – Partneriams arba įgaliotiems tretiesiems asmenims, kurie tvarko Asmens duomenis pavyzdžiui, mokėjimų atlikimas, Paslaugų užsakymas ir pan.;
  3.  Teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką;
  4.  Jei būtina užkirsti kelią nusikalstamoms veikoms arba būtina pagalba jas tirti.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Papildoma informacija

TINKLALAPIO įrašai yra įvedami ir vėliau modifikuojami registruotų vartotojų. Taip pat, komentuoti skelbimu ir įrašus gali tiktai registruoti vartotojai. Registracijos metu gali būti prašoma pateikti tokius duomenis, kaip: vardas, pavardė, įmonė, kontaktinė informacija ir pan. Šią informaciją www.vestuviuprekes.lt (toliau – TIEKĖJAS) įsipareigoja saugoti ir neperduoti trečiosioms šalims. TIEKĖJAS taip pat pasilieka sau teisę naudoti šiuos duomenis TINKLAPIO ir TIEKĖJO rinkodaros tikslais. Be asmeninės informacijos, kurią pateikia patys VARTOTOJAI, registracijos metu, TINKLAPYJE yra įdiegta technologija renkanti statistinę TINKLAPIO lankomumo informaciją, pavyzdžiui, naudojama interneto tinklapių naršyklė ir pan.

Jei dėl www.vestuviuprekes.lt privatumo politikos aprašymo ar svetainės lankomumo duomenų rinkimo ir naudojimo metodų Jums iškiltų klausimų, kreipkitės el. paštu info@vestuviuprekes.lt